Strona główna
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026
8.30 - uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 klas 0-8.
1. Wprowadzenie sztandaru szkoły.
2. Przekazanie sztandaru klasie 7, ślubowanie.
3. Odśpiewanie hymnu narodowego.
4. Wyprowadzenie sztandaru.
5. Wystąpienie Pani Dyrektor Szkoły.
6. Wręczenie nagród i świadectw z wyróżnieniem, podziękowań dla Rodziców.
Wycieczka do Białegostoku
319 czerwca 2026 r. uczniowie klas IV–VIII uczestniczyli w jednodniowej wycieczce do Białystok. Podróż odbyła się pociągiem i już od samego początku dostarczyła uczestnikom wielu pozytywnych wrażeń.
Pierwszym punktem programu była wizyta w Epi-Centrum Nauki, gdzie uczniowie mogli samodzielnie przeprowadzać doświadczenia oraz poznawać prawa nauki poprzez interaktywne eksponaty. Zajęcia wzbudziły duże zainteresowanie i zachęcały do odkrywania tajemnic świata w atrakcyjny sposób.
XXII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Pisza
6W dniu 18 czerwca 2026 r uczniowie szkoły brali udział w Turnieju Piłkarskim w Kotle Dużym.
Skład drużyny:
- Emil Bajno – kl VIII
- Jan Żur – kl VIII
- Dawid Lipiński – kl VIII
- Igor wiśniewski – kl VII
- Wiktor Szczubełek – kl VII
- Oliwier Stypułkowski – kl VI
- Marcel Milewski – kl VI
- Rafał Bakuł
Wycieczka do Zagrody Edukacyjnej Pszczelandia
Uczniowie klas 1–3 wzięli udział w niezwykle ciekawej wycieczce do Zagrody Edukacyjnej, gdzie uczestniczyli w warsztatach poświęconych pszczelarstwu.
Dzieci miały okazję obejrzeć interesujący pokaz multimedialny, poznać cykl rozwoju pszczoły oraz dowiedzieć się, jak ważną rolę pełnią te pracowite owady w przyrodzie.
XXIX edycja Gminnego Konkursu Ortograficznego
Dnia 9 czerwca 2026 r. w naszej szkole odbyła się kolejna XXIX edycja Gminnego Konkursu Ortograficznego “Zostań Mistrzem Ortografii”. Celem konkursu było wyłonienie Mistrzów Ortografii w kategorii klas siódmych i ósmych.W konkursie wzięło udział 7 szkół z Gminy Pisz. W kategorii klas siódmych-17 uczniów, w kategorii klas ósmych - 14 uczniów. Swoimi zdolnościami ortograficznymi uczestnicy mogli wykazać się podczas pisania dyktanda. Tradycyjnie jak co roku przygotowanego przez Panią metodyk języka polskiego Marlenę Derlukiewicz z Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu.Następnie prace uczniów zgodnie z Regulaminem zostały sprawdzone przez Komisję, w której skład weszli nauczyciele języka polskiego z poszczególnych szkół. Komisja wyłoniła w każdej grupie trzy najlepiej napisane dyktanda.
Dzień mamy i taty
1 czerwca dzieci z klas I–III oraz oddziału przedszkolnego wystąpiły przed swoimi Rodzicami . Mali artyści z ogromnym zaangażowaniem recytowali wierszyki , pokonali tremę i wzruszająco śpiewali piosenki .
Na zakończenie wręczyli swoim Rodzicom własnoręcznie wykonane upominki , które były wyrazem miłości, wdzięczności i pamięci .

Liczba wizyt
liczba odwiedzin: 557031Godziny dzwonków
Piątek 26.06.2026Partnerzy
Galeria zdjęć
- brak danych

