• Sprzątanie Świata

• W dniu 23 września 2022 r.odbyła się zaplanowana  Akcja „Sprzątanie Świata – Pisz” dla jednostek oświatowych z terenu gminy Pisz.Nasza szkoła tradycyjnie przystąpiła do niej.Uczniowie z poszczególnych klas sprzątali miejscowość Liski i okolice według ustalonego harmonogramu.Na zakończenie dzieci dostały zdrowy posiłek. W następnym roku na pewno też przystąpimy do Akcji.

• Nakręcamy się na pomaganie

• Nasza szkoła dołącza do VII edycji akcji „Nakręć się na pomaganie - Budzimy się dla Małgosi", którą organizuje Komenda Powiatowa Policji w Piszu.

Zachęcamy wszystkich do przynoszenia nakrętek do szkoły

• Międzynarodowy Dzień Kropki

• Międzynarodowy Dzień Kropki to święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzimy 15 września. W naszej szkole dzieci świetnie się bawiąc odkrywały swoje talenty i mocne strony. Powstały wyjątkowe i niepowtarzalne kropkowe dzieła sztuki. Obchody Międzynarodowego Dnia Kropki to wspaniały czas do porozmawiania z dziećmi na temat ich talentów i zaprezentowania ich światu, bo każdy z nas ma w sobie jakiś ukryty talent.

• 83 rocznica wybuchu II wojny światowej

• 1 września to nie tylko rozpoczęcie roku szkolnego, ale także rocznica wybuchu II wojny światowej oraz agresji sowieckiej na Polskę, która miała miejsce 17 września 1939 r. Podczas uroczystości rozpoczynających nowy rok szkolny zostały odczytane informacje na ten temat.